Bizi Yakından Tanıyın

İşiniz için Nitelikli Kurumsal Çözümler

MARSoft olarak 2009 yılından bu yana e-ticaret alanında müşterilerimize nitelikli çözümler sunmaktayız. Amacımız işimizi en iyi şekilde yaparak sizin işinize en uygun e-ticaret sistemlerini kurmaktır.

Ancak hizmetlerimiz sadece e-ticaretle sınırlı değildir. Müşterilerimizin e-ticaret konusunu en iyi şekilde anlamalarını ve yönetmelerini sağlamak için depo yönetimi, stok takibi, entegrasyon, e-ticaret muhasebesi, yazılım ve ERP gibi birçok çözüm sunuyoruz.

2023 yılından itibaren sektörel deneyimlerimizle odak noktamızı bulut tabanlı ERP yazılımlarına ve sorunsuz depo stok sevk süreçlerine yönlendirdik. Bu doğrultuda, e-ticaret siparişleri ve şirketlerin siparişlerinin hatasız depo sevk ve mal kabul işlemleri için Smart Order yazılımını ve üretim ile depo yönetimini kolaylaştıran ERPGo yazılımını geliştiriyoruz.

Yazılımlarımızın geliştirilmesinde odak noktamız, sahadaki deneyimlerimizle özellikle fabrikalarda gerçekleşen projelerdir. Bu projeleri Kahramanmaraş Teknokent işbirliğiyle geliştirmekteyiz.

Biz işimizi en iyi şekilde yapabilmek için sektörel gelişmeleri yakından takip ediyor ve en nitelikli firmalarla iş birliği yapıyoruz. MARSoft ile işiniz için en doğru kararı verin ve farkı hemen fark edin.

  • Bulut ERP Çözümleri

    Siz de işletmenizin büyümesine ve rekabetin önünde olmanıza yardımcı olacak güçlü bir ERP çözümü ile tanışın!

  • Nitelikli E-Ticaret Çözümleri

    İşinizi İnternete Taşıyın. MARSoft Nitelikli E - Ticaret Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın

Müşteri Destek Merkezi

Hizmetlerimiz hakkında bilgi için tıklayın
Marsoft

İşinizi güvenle yönetin ve yüksek verimlilik ile çalışın.

Nitelikli Kurumsal Çözümler

MARSoft olarak Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirleyip, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Geleceğin teknolojik trendlerini yakından takip ederek, yenilikçi çözümlerimizle sektörde öncü konumuna gelmeyi ve küresel düzeyde tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Tabii ki, işte daha kısa ve net bir misyon bildirisi: **Misyon Bildirisi:** "Marsoft Bilişim olarak misyonumuz; müşterilerimize yenilikçi, güvenilir ve özelleştirilmiş bilişim çözümleri sunarak, iş ortaklarımızın başarılarına katkıda bulunmak ve topluma değer sağlamaktır."

Marsoft Bilişim olarak, her zaman dürüstlük ilkesine bağlı kalırız. Doğruluk, şeffaflık ve sorumluluk, iş yapış şeklimizin temelini oluşturur. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza karşı dürüstlük ilkesini koruyarak güveninizi kazanmayı taahhüt ediyoruz.

Marsoft Bilişim olarak, müşterilerimize en üst düzeyde destek sağlamak için taahhütte bulunuyoruz. Maksimum destek ekibimize ulaşma süremiz sadece 45 dakikadır. Müşterilerimiz bizim için birinci önceliktir ve sorunlarına hızlı ve etkili çözümler sunarak işlerini kesintisiz sürdürmelerine yardımcı olmak bizim görevimizdir.

MARSoft

Nitelikli Kurumsal Çözümlerimiz

MARSoft olarak müşterilerimiz için geliştirdiğimiz kurumsal hizmet markalarımız. Her bir marka kendi alanında uzman ekibi tarafından hizmet sağlamaktadır.