Dökümanlar

Hizmet detayını anlatan broşürümüzü indirebilirsiniz.

Broşür (Hazırlanıyor)

Kurumsal Website hizmetimiz hakkında bilgi için bizi arayın.

0344 606 00 81

Ücretsiz Fiyat Teklifi

  İşinizi Profesyonel Websiteniz ile Temsil Edin!

  Günümüzde işletmelerin var olabilmesi için online dünya da görünür olması artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu bakımdan eğer işinizi doğru yansıtan ve markanızı tanıtan bir kurumsal websiteniz yoksa potansiyel birçok müşterinizi kaybettiğinizi üzülerek belirtelim.

  Günümüzde siz dahil bir iş yaptırmak ve ya bir konu hakkında araştırma yapmak için interneti kullanmaktasınız. İnternet artık hayatımızın vazgeçilmezi olmuş hatta daha ileriye mecburiyeti haline gelmiştir.

  Sizde firmanızı en iyi şekilde duyurmak için ve potansiyel müşterilerinize sorunsuz ve hızlı şekilde ulaşmak için uygun fiyatlı website paketlerimizden birini alarak işe başlayabilirsiniz.

  • Daima Güncel

   Sürekli güncel ve dinamik altyapı özellikleri ile sitenizin güvenliği ve teknolojisi daima en üst seviyede tutulur.

  • Düşük Maliyet

   İşinizi büyütürken bütçenizi zorlamayacak çözümler sunuyoruz. Kaliteli bir web sitesine sahip olmak için büyük paralar harcamanıza gerek yok!

  Gelişmiş Güncel Altyapı

  Dünya genelinde yapılan teknolojik güncellemeleri ücretsiz alın. Kullanımı ve kurulumu kolay alt yapı sayesinde güvenlik açıklarını anlık gidermekte ve websitenizin güncelliğini kendiniz kontrol edebilmektesiniz.
  Dilediğinizde hiç bir veri kaybı yaşamadan tasarım değişikliğine gidebilir yeni özellikler ekleyebilir ve ya çıkarabilirsiniz.
  Özel ve temiz kod yapısı sayesinde Google, Yandex vb. arama motorlarında sürekli üst sıralarda yer alabilirsiniz.

  • Gelişmiş Altyapı
  • Responsive Tasarım
  • Çoklu Dil Seçeneği
  • Özel Tasarım

  Responsive Tasarım Özellikleri

  Gelişmiş teknolojisi ile çağa ayak uyduran mobil, tablet ve bilgisayar gibi kullanılan cihaza göre kendisini otomatik ölçeklendiren kurumsal website çözümleri sunuyoruz. Responsive tasarım kullanılan cihaza göre websitesinin kendisini ölçülendirmesine verilen isimdir. Responsive tasarımlı bir websitesi sayesinde müşterileriniz firmanız ve ürünleriniz hakkında cihazdan bağımsız olarak kolayca bilgi alabilirler, sizi arayabilir ve tek tuşla firmanıza yol tarifi alabilirler. Dilerseniz size canlı destekten ve ya Whatsappdan kolayca mesaj yazabilirler.

  Modern tasarım ve kullanıcı odaklı arayüz anlayışımız, web sitenizin sadece görsel olarak değil, aynı zamanda işlevselliği ve kullanıcı memnuniyeti açısından da öne çıkmasını sağlıyor. Müşterilerinizle daha güçlü iletişim kurmak ve çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için bize ulaşabilirsiniz!